Najlepiej sprzedający repliki rolex oyster perpetual gmt-master ii

Pierwotnie, rolex oyster perpetual zegar gmt-master, który stał się oficjalnym zegarkiem pilotów pan am, i został zaprojektowany tak, aby ułatwić lot między różnymi strefami czasowymi, gdy wiek lotu międzykontynentalnego dotarł do jej wysięgu. Aby uniknąć nieporozumień, rolex repliki zegarków wyposażył swój zegarek o dodatkową rękę gmt i podwójną ramkę, która jasno wskaże, czy to jest noc czy dzień w tej strefie czasowej. Z wyjątkiem bardzo czytelnych w ten sposób, nowy schemat kolorów z ramką podzieloną na czerwone i niebieskie połówki wyglądał bardzo czysty i bardzo wymagający. W tamtych czasach najlepszym sposobem na stworzenie dwukolorowej obejmy zawierało przezroczystą sekcję pleksiglasu, która ujawniała pod nim malowane powierzchnie.
Nowy rozdział rozpoczął się dziewięć lat temu, kiedy rolex zaczął używać wkładów cermachromowych na swoich obrotowych ramkach. Oczywistymi zaletami ceramiki jako materiału są jej połyskujące spojrzenie, a co ważniejsze - jego wyjątkowa odporność, ponieważ nie ulega korozji, nie jest narażona na promieniowanie ultrafioletowe i jest praktycznie odporna na zadrapania. Mimo to początkowy złożony proces umożliwił stworzenie tego typu oprawy wyłącznie w kolorze czarnym. Następującymi przełomami były dodanie zielonych i niebieskich kolorów do listy opcji, a także utworzenie pierwszej dwustronnej wkładki (w kolorze czarnym i niebieskim), która była prezentowana na poprzednim ostrygowym wiecznym gmt master ii kawałku, który widział światło Z ostatniego roku.repliki rolex
Jakieś pięć lat po stworzeniu pierwszego modelu, marka opanowała nową technikę, która umożliwiła wykonanie dwukolorowej obudowy z aluminium anodyzowanego. Nowe schematy kolorów zastosowano w jednym z przykładów nowej aranżacji kolorów, która była widoczna na pierwszym ostrygowym wiecznym gmt-masterze ii oglądaniu od 1982 roku. Drugie pokolenie zegarka opuściło stałą rękę gmt i zaoferowało użytkownikowi możliwość jej ustawienia Strefę czasową preferencji. W ten sposób pilot timemer dostał trzecią strefę czasową, którą można przeczytać w kombinacji z ruchomą osłoną. Pomimo dodania nowych kolorów, pierwotny czerwony i niebieski schemat pozostawał ulubionym tłumem i najlepiej mu się podobało w porównaniu z wszystkimi następującymi iteracjami.
Wciąż oryginalne kolory ikoniczne były niemożliwe do stworzenia do dziś. Wynikało to z samego procesu tworzenia części ceramicznych. Podczas produkcji opasek cerachromowych dodawane są pigmenty mineralne do mieszaniny, aby dodać kolor. Te minerały są wykorzystywane, ponieważ mogą być narażone na działanie ekstremalnych temperatur, które są konieczne do uzyskania zwartych i odpornych produktów końcowych. Ponieważ w naturze nie ma czerwonych minerałów, jasne jest, dlaczego schemat kolorów "pepsi" nadal był niemożliwym wyczynem. Trudność okazała się być wyzwaniem dla zegarmistrza, który rozwinął sekretny proces, który pozwalał na zabarwienie na kolor czerwony. Nawet to nie było wystarczające, ponieważ druga część ramki musi być w kolorze niebieskim. Ostateczna przeszkoda została przekazana wraz z rozwojem rozwiązania, które jest używane do traktowania pół ramki podczas jej tworzenia, więc zmieniłoby się na niebiesko.
Niezwykła osłona, która może być obrócona w obie strony w celu pokazania czasu w trzecim czasie jest dopasowana do czarnej tarczy zegara, tak jak była pierwotnie taka sytuacja. Ta czarna twarz obejmuje dłonie i znaczniki godzin pracy wykonane z 18 k złota i pokryte materiałem o wysokiej jasności.