Recenzja zegarków sportowych Rolex Explorer I i II Oyster Bracelet

W zależności od pasującego stylu ubioru pary i osobistych preferencji, oboje mogą po prostu nosić model Rolex w tym samym rozmiarze. Dostępne opcje obejmują 36 mm Datejust lub 36 mm Oyster Perpetual. W związku z tym 39-milimetrowy Rolex Explorer I może być również dobrym wyborem, choć tak długo, jak kobieta czuje się komfortowo z większym modelem.

Explorer One jest podobny do modelu Oyster Perpetual, ponieważ jest bardzo prosty i nie ma okienka do wyświetlania daty. Jednak cyfry arabskie na godzinie 3, 6 i 9 dają mu szczególną przewagę, a także są jasne i widoczne w ciemności.
Oprócz wyświetlania godziny i daty Rolex Day-Date pokazuje również dzień tygodnia. Występuje w opcjach 36 mm i 40 mm, więc jeśli chcesz dokładnie dopasować rozmiar, opcja 36 mm jest prawdopodobnie lepszym wyborem. Jeśli uważasz, że 36-milimetrowy damski repliki zegarków opinie jest za duży, możesz również wybrać całkowicie złoty zegarek Lady-Datejust w rozmiarze 31 mm lub 28 mm.
Całkowicie złote zegarki Lady-Datejust nie wyświetlają dnia tygodnia na tarczy, więc nie są dokładnie dopasowane pod względem estetycznym. Można je jednak sparować z paskiem „prezydenckim”, który jest tym samym paskiem, który jest używany do Day-Date. Aby uzyskać odpowiedni wygląd, możesz wybrać pasujące materiały, kolory tarczy i ramki.op

W przypadku niektórych par projekt modelu nie musi być o 100 procent większy; zamiast tego szukają pasujących materiałów i tarcz. Załóżmy na przykład, że zgadzasz się na zegarek z żółtego złota z popularną tarczą z szampanem. W przypadku mężczyzn dostępne są tutaj opcje od 42 mm Sky-Dweller do 40 mm Day-Date.
Z drugiej strony kobiety mogą wybierać spośród wyjątkowego Rolex Pearlmaster lub bardziej klasycznego Rolex Datejust. Damski repliki zegarków Pearlmaster jest dostępny w rozmiarach 34 mm i 39 mm, a specjalny pasek Pearlmaster faktycznie lepiej pasuje do paska Oyster Perpetual Sky-Dwellera niż do paska „President” Day-Date. Jeśli o mnie chodzi, ten typ jest naprawdę najlepszy dla par.