Repliki Rolex Sky-Dweller 44 mm i Pearlmaster 34 mm, pełne złoto Everose

 

Na przykład możesz sparować Sky-Dwellera z tarczą rodowaną w kolorze różowego złota z modelem Pearlmaster z czarną tarczą z masy perłowej. Alternatywnie możesz połączyć męski zegarek Day-Date z różową tarczą w kolorze czekolady z zegarkiem Pearlmaster lub Lady-Datejust, który również ma czekoladową tarczę.

Na koniec dla par zainteresowanych parowaniem dwóch zegarków dla nurków warto zauważyć, że najmniejszy model Rolex Submariner ma kopertę o średnicy 40 mm. Jeśli jest to akceptowalny rozmiar dla kobiet, pasujące modele dla mężczyzn obejmują Rolex Sea-Dweller 43 mm i Rolex Deepsea 44 mm.

Wszystkie trzy tanie repliki zegarków nurkowe mają czarne tarcze i czarne ramki. Od marca 2019 r. Sea-Dweller jest również dostępny w dwukolorowej konfiguracji złoto-stalowej, pasującej do modelu Submariner Date „Rolesor”.

W przypadku niektórych par projekt modelu nie musi być o 100% większy; zamiast tego szukają tylko pasujących materiałów i tarcz. Załóżmy na przykład, że zgadzasz się na złoty zegarek z popularną szampańską tarczą. W przypadku mężczyzn dostępne są opcje od 42 mm Sky-Dweller po 40 mm Day-Date.w3

Z drugiej strony kobiety mogą wybierać pomiędzy wyjątkowym Rolexem Pearlmaster lub bardziej klasycznym Rolexem Datejust. Zegarek damski Pearlmaster jest dostępny w rozmiarach 34 mm i 39 mm, a specjalna opaska Pearlmaster faktycznie lepiej pasuje do opaski Oyster Perpetual firmy Sky-Dweller niż opaska Day-Date „President”.

Inne pary wolą nieco bardziej dyskretne ciepło repliki zegarków Rolex z różowego złota od zegarków ze stali lub żółtego złota. Dobra wiadomość jest taka, że łączenie z nimi jest możliwe również w kolekcjach Sky-Dweller i Day-Date dla mężczyzn oraz kolekcjach Lady-Datejust i Pearlmaster dla kobiet.
Pasujące zegarki Rolex dla niego i dla niej doskonale nadają się do zakupu jako zestaw podarunkowy i jak możesz mieć nadzieję zobaczyć, firma Rolex oferuje szeroką gamę modeli, materiałów i kolorów tarcz, które można skutecznie do siebie dopasować. Dzięki temu pary mogą stworzyć niezwykle stylowe, dopasowane stylizacje, które zwrócą na siebie uwagę z właściwych powodów.