repliki Tag Heuer stosowany w Genewie

stacja, która obejmie prawie 1000 metrów kwadratowych, szwajcarska marka zegarków Omega wyświetlacz F1 i montaż. wytrzymałość i wzór e mają legendarne wyścigi takie jak carrera Panamericana i drewna Goodwood zabytkowe wyścig szereg występów samochody będą na wystawie zachwyci gości, wszystkie oczy były przymocowane do marki czołowych ambasadorów.
2015 znaki 30 lat partnerstwa z McLarenem, najdłuższy Współpraca między marką zegarków i zespół Formuły 1: współpraca jest pełen legendarnych nazwisk, zwłaszcza senna. nie byłoby to łatwe zadanie, aby wybrać tylko jedno zdjęcie z TAG Heuer wyścigowy albumu. chyba szukamy najbardziej poruszającym obrazem: to będzie intensywna Ayrton Senna, palce w jego uszy, koncentruje się na jego rasę. został wybrany jako funkcja nie pękają pod ciśnieniem, ale w ostatnich dniach. Jednak on wraca. Tag Heuer jest dumny, aby móc wyznaczyć go jako mentor w swoim panteonie ambasadorów. Z tej okazji, szwajcarski zegarmistrz prezentuje dwa nowe Tag Heuer carrera chronograf kaliber 1887.
Ta współpraca między McLarenem i zegarków Heuer repliki są konsolidacja wspólnych wartości: precyzja wykonania, innowacji i prestiżu. W tym sezonie, sterowniki dla tej legendarnej stajni są Fernando Alonso i Jenson przycisku. Kolejnym elementem brytyjski zespół i wygrać wszystkie bilety na szwajcarski zegarmistrz i uczcić rocznicę w odpowiedni sposób, limitowana edycja czerwone i czarne Tag Heuer Formuła 1 będzie można oglądać wyłącznie na pokazaniu.
2015 będzie także powrót Tag Heuer Le Mans 24 godziny kategorii LMP1, media ulubione, poprzez najbardziej innowacyjny konstruktora: Nissan GT-R Nismo lm. nowiutki czerwony model jest jednym z najbardziej rewolucyjnych samochodów. przyciąga zarówno koneserów, jak i nowicjuszy. w 2015 roku, to nowe wyzwanie dla gracza nastąpi, mistrz World Rally została zaproponowana w 2013 i 2014 roku będzie on udowodnić stare powiedzenie, że "rzeczy zawsze chodzą trójkami" "Miejmy nadzieję, że jego Tag Heuer Carrera 1887 przynosi mu powodzenia!
2015 będzie szczególnie ciekawy rok, ze względu na wzorze dostarczonym przez rewolucyjny e Champion, wszystkich elektrycznej serii wyścigowej. wyposażone samochody, które są małe perełki technologii i konstrukcji użyto. przewiduje inny sposób spojrzeć na samochód, w pełni zaspokoić naturalną Tag Heuer granicznego. Szwajcarska marka jest pewne, że dokonała właściwego ruchu, aby zwiększyć swój udział w nowej Championship: oficjalnych partnerów Chin i zespół rozrządu i partnera. Bruno Senna, siostrzeniec Ayrtona, tak jak utalentowany jak jego wuj za kierownicą, są jednym z kluczowych czynników. Dyscyplina każdego kierowcy i każda rodzina ma swoje własne cechy, nawyki, oraz specyficzne wymagania. ale wszystkie wykazują konsekwentne wsparcie dla nowej wersji repliki carrera chronograf kaliber 1887.