repliki Vacheron Constantin można powiedzieć, jako najlepszy zegarek na całym świecie

57260 odniesienia jest dwustronny zegar i trudno sobie wyobrazić złożoność dzieła innowacji technologicznych. został pomyślany przez okres ośmiu lat, w grupie trzech firm oglądać producentów. Zasady dokonywania klasycznego zegarka z 21 wieku postanowił dokonać repliki zegarków stają się lepsze i ta obserwacja jest całkowicie oryginalna wystawił łącznie 57 powikłań, z których niektóre są nowe i niepowtarzalne.
konieczność scalania nowych komplikacji, także w innych, wielu kalendarzy i podwójnym wstecznej rattrapante chronometr, nigdy nie istniał wcześniej i dlatego musi być liczony od podstaw rozwoju i projektowania, aby utworzyć nową kampanię.
znaczna liczba pomysłowych i ważnych nowych mechanizmów, które nigdy wcześniej nie widziano w zegarmistrzostwa. te nowe innowacje Vacheron Constantin znajdują się w każdym aspekcie konstrukcji zegarka, w którym każda z funkcji ma swoje zastosowanie w zegarmistrzowskie zarówno indywidualnego rozwoju technicznego i jako integralna część tego niezwykłego zegarka.
Na szczególną uwagę jest całkowicie dyskretne i nowa konstrukcja ukrytym alarmowego nawijania korony spłukiwania-fit znajduje się w 4 strony drugiej w zespole. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych sposobów, aby ukryć przycisk alarmowy, tak, że nie odbiegają od prostych linii i eleganckie.
z każdej strony zegarka ma tarczę wykonaną z litego srebra, podczas gdy obracające się tarcze dla wyświetlaczy są wykonane z aluminium, tak aby być lekkie i dlatego wymagają tylko najmniejsze energii do przemieszczania. jednocześnie pokrętło regulacyjne jest rodzaj nadwozia, wyświetlanie godziny, minuty i sekundy, aby oddzielić pierścień rozdział, przeznaczony do stosowania w zegarów i zegarków precyzyjnych regulatorów, takich jak na obserwacjach i laboratoriach. Ta pierwsza tarcza wyświetla kilka zupełnie nowych i bardzo ciekawych funkcji opracowanych przez zegarmistrzów Vacheron Constantin i widzieli po raz pierwszy w historii w tych repliki zegarków.
hebrajska wieczny kalendarz
Maksymalnie technologii i złożoności matematycznej, hebrajskiego kalendarza naprawdę może być uważana za jedną z największych wkładów do ostatnich zegarków mechanicznych. ze względu na dłuższą metę zmieniającym cykle hebrajskiego kalendarza i jego różnica w stosunku do kalendarza gregoriańskiego, sporządzanie kompletnej działającej mechanicznej Hebraic wiecznego kalendarza zegarka było możliwe do tej pory. bardzo skomplikowane obliczenia matematyczne w połączeniu z dwóch miesięcy księżycowych, rok Słońce jest przepisywane na nie tylko mechanizmu operacyjnego, eleganckim, logiki wyświetlacz, łatwe do odczytania. To osiągnięcie nie może być zawyżona jako przykład współczesnego zegarmistrzostwa geniuszu.
hebrajska wieczny kalendarz działa na zasadzie 19-letni cykl metona, bo 19 lat to prawie dokładnie wielokrotnością roku słonecznego i księżycowego miesiąca w tym okresie. Ten zegarek, cykl księżycowy (znany również jako numer złoty) wyświetlacz jako wydział koncentrycznych godzin rejestracyjnych chronaximeter 3 rano. święta Jom Kippur data wskazana w kalendarzu gregoriańskim każdego roku, przez odpowiedni wstecznej ręcznie godzinie 6, który powraca do punktu wyjścia co 19 lat, w czasie których sektor jest zastąpiony przez inny dla każdego z cykli 19 roku ,
Nadąża w ciągu 12 miesięcy księżycowy nowy rok ze słońcem, "13" miesiąc przestępny zwanego przez miesiąc przestępny musi znajdować się w cyklu 19 lat, która wzrosła siedmiokrotnie. genialnie, te repliki zegarków nie tylko pozwala na to dodatkowo, ale także pokazuje użytkownikowi, czy w tym roku wynosi 12 lub 13 miesięcy w roku od ręki wskaźnik, 12/13 pokazuje w koncentrycznej chronometru opisaną przez minutę, aby zarejestrować się i licznik ręcznie w pozycja godzina dziewiąta.