sędziowie mierzący czas do repliki Hublot i Juventusu

oficjalny chronometrażysta Juventusu są coraz bardziej popularne od 2012, wydanie Hublot odnowił związek między włoskiego klubu piłkarskiego o nazwie jako "staruszki". i ta ikona stworzył drugą limitowaną edycję z kolorem czerni i bieli, jak kolorach zebry.
Hublot oraz przedstawiciele Juventusu są różne dla pasji. te dwa giganty, pierwszy z nich jest w świecie haute Horlogerie, a druga należy do piłki nożnej, dał 19 listopada 2015with zapowiedź w nowej oficjalnej chronograf limitowana edycja z Juventusem w jego sercu.
Teraz jest dziś legendarna dni, która jest w czwartym roku, kiedy ogłosił odnowienie partnerstwa: Hublot w rzeczywistości jest oficjalnym użyciu mierzący czas Juventusu od 2012 roku oficjalna ogłosił, że prezentacja nowego big bang unico BI -retrograde juventus odbył się prestiżowy klub gianni e Umberto Agnelli na Juventus Stadium w Turynie, w jego dyrektora marki włochy Augusto capitanucci, prezes legendą Juventusu Dawida. Trezeguet, George Ritchie, globalnych partnerów i CIT Juventusu i dwóch graczy z pierwszej drużyny, Stefano Sturaro i Andrea Barzagli.
powinniśmy wiedzieć, że w tym razem, scena nie może być bez gry w piłkę nożną, grał między dziennikarzami i Hublot detalistów. fani czerni i bieli Club i miłośników piłki nożnej na ogół udział w godzinnym meczu w ośrodku szkoleniowym juventus w Vinovo, prowadzony przez dwóch mistrzów światowej klasy Juventus legendy Stefano Tacconi i Moreno Torricelli, wraz z krótkim taktycznego w szafce pokój i trening.
Ricardo Guadalupe, CEO Hublot repliki powiedział, że jesteśmy dumni z odnowić kontrakt z Juventusem, dom jesteśmy w czarno-białych mundurach charakterystycznym wielkim hukiem. piłka nożna jest jego pasją, z okazji tego partnerstwa skonfigurować Juventus Stadium to ekscytująca chwila. dzisiaj jest kick-off nowy rozdział w naszej współpracy z jednym z klubów, które miały wpływ na historię tego sportu na całym świecie. Hublot kocha piłkę nożną!
Giorgio Ricci, szef globalnego partnerstwa i dochodów korporacyjnych Juventus stwierdził, że są one przyjemność ogłosić odnowienie naszego partnerstwa z repliki Hublot, firma, która, od 2012-13 sezonów, poparła sukces ich drużyny. relacja pokazuje, że chętnych do prowadzenia międzynarodowej wymiany ścieżka wzrostu strategicznym znaczeniu dla rynku w dwóch firmach. to zaszczyt dla nich, aby mieć partnera z największych imprez sportowych na szczeblu międzynarodowym, w którym mogą one wyrażać dzięki globalnej obecności, będzie ich boku wszędzie.Hublot repliki
nowy big bang Unico bi-wsteczny juventus od repliki zegarków prezentuje bi-wsteczny ruch unico z naciągiem automatycznym, wynikające z know-how szwajcarska marka zegarków. mieszanką innowacji i tradycji wyraża się w kultowych kolorach staruszki włoskiego futbolu: sprawy o średnicy 45 mm, czarny satyna polerowany i ceramika, szkło, szkło szafirowe, czarnej gumy i tytan korona, tytan i gumowe przyciski w czerni i biały, z logo juventus wydrukowanym na odwrocie szkła, a także wybieranie, rękami i paskiem ze zmiennym kolorze czarnym i białym kolorze.
zaprojektowany specjalnie dla taktowania dwie połówki 45-minutowe meczu piłki nożnej, nowy Big Bang Unico bi-wsteczny juventus płaci całą uwagę na konstrukcję zakręcie ruchu unico ze zintegrowanym kołem kolumny i wyjątkowej elastyczności.
założona w 1897 roku Juventus jest najbardziej znany włoski zespół z największych fanów i historycznie posiada najwięcej mistrzów w kraju, jako jeden z najbardziej znanych klubów na świecie. 33-time włochy mistrz, 10 razy puchar mistrza Włoch, dwa Mistrzów Liga Mistrzów Liga, "stara dama" włoskiego futbolu dawno wybrał Hublot towarzyszyć jej w zdobyciu tytułów krajowych i znanych.
marka Hublot był pierwszym luksusowych marek repliki zegarków, które inwestuje w piłce nożnej w 2006 roku, a marka ta ma ścisłej współpracy z FIFA i działa jako oficjalny zegarek, jak również oficjalny chronometrażysta i FIFA World Cup, z UEFA od 2008 roku , a niektóre z najbardziej wpływowych klubów na całym świecie (Paris saint-Germain, Juventus, Bayern München i Chelsea, ajax Amsterdam).